cz cz

Novinky Odkaz facebook Odkaz Kniha hastů

cz cz

Už od svojho vzniku je naše vinárske sídlo milovníkov vína vyhľadávaným cieľom firemnej aj súkromnej klientely kvôli neopakovateľnej atmosfére miesta a ústretovosti zo strany personálu. Vašej spoločenskej akcii budeme venovať maximálnu starostlivosť tak, aby ste Vy a Vaši hostia odchádzali s pocitom dokonalej spokojnosti.

Našim klientom ponúkame celkový servis vrátane všetkých služieb potrebných ku kompletnému zabezpečeniu spoločenskej akcie. Od ubytovania v krásnych izbách v zámockom štýle s vlastným sociálnym zariadením, cez pomoc s organizáciou svadieb a firemných akcií, vynikajúcu domácu kuchyňu využívajúcu prevažne sezónne a lokálne suroviny, technického zabezpečenia aj dekorácií až po špeciálne služby priamo na mieru dané akcii ako je napr. vizážistka, kvetinárka či fotograf. S organizáciou firemných akcií a najrôznejších eventov máme bohaté skúsenosti, ktoré by sme radi ponúkli aj Vám.

 svatba valticesvatba valtice

Pani Ročárková, prevádzkarka a event manažérka Villa Daniela – Vidiecke sídlo milovníkov vína, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel.: +420 776 245 851 pre Vás rada pripraví nezabudnuteľnú udalosť podľa Vašich požiadaviek a finančných možností. Dohodnite si schôdzku priamo v našom areáli a nechajte sa previesť podzemnými vínnymi pivnicami, krásnymi izbami, záhradou s jazierkom a prezraďte nám svoje potreby. My sa postaráme o všetko ostatné :-)

Villa Daniela je ideálnym miestom a vyhľadávanou lokalitou pre najrôznejšie spoločenské akcie od 10 do cca 80 hostí. Môžeme Vám ponúknuť kapacitu 42 osôb k ubytovaniu a cez 80 osôb pre raut. Súčasťou areálu sú rozsiahle vínne pivnice, vináreň, dve časti posedenia v štýlovom prostredí s dvoma krbmi, či stodola na grilovanie s obrovským tehlovým grilom. Samozrejmosťou je spoločenská miestnosť plne vybavená klimatizáciou a konferenčnou technikou pre cca 42 osôb.

firemni akce valticeakce

Villa Daniela je obklopená záhradou s jazierkom s KOI kaprami, širšie okolie je tvorené prevažne vinicami. Pre slávnostné príležitosti máme pripravené prvotriedne gastronomické služby, bohatý sprievodný program ako cimbal, prvorepublikový band v kostýmoch, degustačné súťaže s vínom, možnosť grilovania, let balónom alebo nočný ohňostroj.

Pre firemné teambuildingové akcie zaistíme okrem ubytovania a stravovania tiež indoorové a outdoorové aktivity, relax vo wellness a masáže. Parkovisko má kapacitu max. 30 vozidiel či 2 autobusy.

Vďaka dobrej dopravnej dostupnosti z Prahy, Brna, Bratislavy aj Viedne po diaľnici D1 je Villa Daniela ideálnym miestom pre uskutočnenie firemných akcií, kongresov, obchodných jednaní, teambuildingových akcií, eventov, prezentácií, výstav a školení všetkých druhov rovnako ako svadieb, promócií alebo narodeninových osláv.

 

 

kontakt : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., +420 776 245 851

    Hotel Besední dům

    Spolupracujeme s hotelem Besední Dům ve Valticích.

    © 2019 Villa Daniela | Created by Golden Orange