cz cz

Novinky Odkaz facebook Odkaz Kniha hastů

cz cz

Všetky izby sú komfortne vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom, LCD televízorom, podľa veľkosti kreslami alebo sedacou súpravou.

 

Ubytovanie hostí prebieha v deň príjazdu do 18:00 hod. Oneskorený príjazd prosím ohláste predom telefonicky na tel.: +420 774 111 776.

pokoj penzion Valticepokoj penzion Valtice

V niektorých izbách je možno zaistiť prístelku či detskú postieľku. Nadštandardné dvojlôžkové a viaclôžkové izby a apartmány sú navrhnuté tak, aby Vám navodili pocit zámockého ubytovania a ponúkli pokojný odpočinok vo vinárskom prostredí.

V izbách sú Vám k dispozícii vlastné sociálne zariadenie so sprchou, ručníkový servis a pravidelné upratovanie izieb.

Samozrejmosťou je plný ručníkový servis, hotelová kozmetika najvyššej kvality značky SAKKURA, možnosť vypožičania či zakúpenia froté županov o vysokej gramáži.

Ubytovanie na izbách je možné od 14:00 hod, opustenie izieb do 10:00 hod, po dohode aj neskôr. Raňajky sú pre Vás nachystané formou bohatého rautu od 8:00 do 10:00 hod v prízemí nášho areálu v štýlovej reštaurácii.

Upozorňujeme našich hostí, že všetky vnútorné priestory areálu Villa Daniela sú nefajčiarske. Veríme, že toto drobné obmedzenie z našej strany oceníte.

Ďakujeme Vám.

 

 

Hotel Besední dům

Spolupracujeme s hotelem Besední Dům ve Valticích.

© 2019 Villa Daniela | Created by Golden Orange