cz cz

Novinky Odkaz facebook Odkaz Kniha hastů

V roku 2008 sme dokončili výstavbu nového penziónu s kapacitou 41 osôb v prevažne dvojlôžkových izbách, ktoré v roku 2013 prešli renováciou a teraz sú všetky ladené do zámockého štýlu. Všetky izby sú komfortne vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom, LCD televízorom, podľa veľkosti kreslami alebo sedacou súpravou.

Trojlôžková izba s balkónom je situovaná do záhrady s jazierkom. Samozrejmosťou je izba s bezbariérovým prístupom. Všetky izby sú nefajčiarske a s prístupom WIFI internetu.

Typ iziebpočet
4 lôžková 2
5 + 2 lôžková - apartmán 1
3 lôžková – štandard 3
3 lôžková – s balkónom 1
2 lôžková 9

 

Ubytovanie hostí prebieha v deň príjazdu do 18:00 hod. Oneskorený príjazd prosím ohláste predom telefonicky na tel.: +420 774 111 776.                                                                                                                                              

pokoj penzion Valtice   pokoj penzion Valtice

Celková kapacita nášho hotelu je max. 41 osôb.  V niektorých izbách je možno zaistiť prístelku či detskú postieľku. Nadštandardné dvojlôžkové a viaclôžkové izby a apartmány sú navrhnuté tak, aby Vám navodili pocit zámockého ubytovania a ponúkli pokojný odpočinok vo vinárskom prostredí.

V izbách sú Vám k dispozícii vlastné sociálne zariadenie so sprchou, ručníkový servis a pravidelné upratovanie izieb.

Samozrejmosťou je plný ručníkový servis, hotelová kozmetika najvyššej kvality značky SAKKURA, možnosť vypožičania či zakúpenia froté županov o vysokej gramáži.

Ubytovanie na izbách je možné od 14:00 hod, opustenie izieb do 10:00 hod, po dohode aj neskôr. Raňajky sú pre Vás nachystané formou bohatého rautu od 8:00 do 10:00 hod v prízemí nášho areálu v štýlovej reštaurácii.

Upozorňujeme našich hostí, že všetky vnútorné priestory areálu Villa Daniela sú nefajčiarske. Veríme, že toto drobné obmedzenie z našej strany oceníte.

Ďakujeme Vám.

 

 

Hotel Besední dům

Spolupracujeme s hotelem Besední Dům ve Valticích.

© 2018 Villa Daniela | Created by Golden Orange