cz cz

Novinky Odkaz facebook Odkaz Kniha hastů

cz cz

Vážení hostia, dovoľte nám predstaviť Vám našu štýlovú rodinnú reštauráciu, ktorá je súčasťou služieb Villa Daniela – Vidieckeho sídla milovníkov vína. Už siedmy rok sa snažíme neustále sa zdokonaľovať a ísť cestou lokálnych domácich surovín, miestnych výrobcov a menších farmárov či už je to ovocie z našich sadov alebo od pestovateľov z Valtíc, zelenina zo Sedlece u Mikulova, ovocné šťavy lisované v Rakvicích, ryby či zverina z celého Břeclavska..

NAŠA KUCHYŇA SA ZAMERIAVA NA STEAKY, POKRMY Z GRILU V NAŠEJ GRILOVACEJ STODOLE A NA RODINNÉ RECEPTY NIE LEN Z JUŽNEJ MORAVY.

V jednoduchosti je krása a preto Vám servírujeme vždy aktuálne sezónne menu, kde nájdete maximálne desať pokrmov zostavených pre daný mesiac. Za priazne počasia si môžete pokrmy vychutnať na čerstvom vzduchu na vonkajšej terase pri jazierku. Obklopený prírodou môžete na tomto romantickom mieste pohodlne relaxovať iba tak s priateľmi alebo si nechať pripraviť slávnostnú tabuľu. S ohľadom na možné obsadenie celého areálu, sa prosím uistite, že ste si urobili rezerváciu na číslo +420 774 111 776. Sledujte tiež kalendár akcií, v ktorom nájdete veľa zaujímavých ponúk spojených s reštauráciou Mezi vinicemi.

 restauraceRestaurace Valtice

RAŇAJKY:

Vám servírujeme formou švédskych stolov, a to ako studené tak aj teplé, od 8:00 – 10:00 hod. Raňajky sú pre Vás prichystané v priestoroch prízemia, tak aby ste v reštaurácii alebo na terase mohli vychutnávať rannú pohodu pri čerstvej káve.

OBED:

Od 11:00 – 21:00 je pre Vás v sezóne (a  mimo sezónu podľa objednania) otvorená naša reštaurácia Mezi vinicemi s čerstvým sezónnym menu a vynikajúcimi receptami. Určite si vyberiete aj z našej vínnej karty, kde nájdete vybrané prívlastkové vína vinárov z celej Južnej Moravy. V prípade, že je areál uzatvorený kvôli svadbe alebo inej akcii, pre Vás grilujeme v našej tehlovej starobylej stodole na 2,5 metra vysokom a 4 metre dlhom grile z rezných tehál. Steaky, domáce karbonátky alebo grilovaná zelenina na žulovom kameni a dubovom dreve nikdy nechutili lepšie! Samozrejme môžete aj tu vyberať z vínnej karty (sme predsa vo vinárstve)...

VEČERA:

Pre našich ubytovaných hostí ponúkame za zvýhodnenú cenu 349,- k večeri trojchodové menu (odporúčame objednať už pri rezervácii izby), vyberať samozrejme môžete aj ala carte z dennej ponuky. Ak máte špeciálne prianie, skúste nám ho prezradiť a my sa Vám pokúsime vyhovieť. Medzi jednotlivými chodmi je možné navštíviť vínnu pivnicu či vináreň a osobne si vybrať víno pre Váš večer, samozrejme Vám rád bude k dispozícii vyškolený personál..

 

RAUTY, SLÁVNOSTNÉ MENU:

Ak plánujete usporiadať spoločenskú akciu so slávnostne servírovaným menu či formou bufetu, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám predložíme naše možnosti a cenovo ohodnotíme Vašu akciu. Už tradične je Villa Daniela obľúbeným miestom kde sa každoročne koná veľké množstvo svadieb, promócií alebo firemných akcií. Sme teda skúsení a schopní splniť Vám takmer akékoľvek prianie.

Tešíme sa na Vás na tel : +420 776 245 851- provozní – prevádzkarka areálu, alebo na email : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Všetky naše priestory sú nefajčiarske okrem „dútnikového“ salóniku. Pekne Vám ďakujeme za pochopenie. Tím Villa Daniela

Hotel Besední dům

Spolupracujeme s hotelem Besední Dům ve Valticích.

© 2019 Villa Daniela | Created by Golden Orange