cz cz

Novinky Odkaz facebook Odkaz Kniha hastů

cz cz

Vážení hosté po předchozí konzultaci s několika desítkami z Vás jsme se rozhodli zrušit TV na pokojích hned z několika důvodů : pro Vaši relaxaci a odpočinek od každodenních starostí není elektromagnetické vlnění v ložnici vhodné, v krásném prostředí Lednicko-valtického areálu je neustále co objevovat, naše vinné sklepy, venkovní posezení u jezírka Vám nabídnou vhodnější relaxaci o Vaší dovolené než TV obrazovka a pokud jste přijeli objevovat právě víno, věnujte prosím svou společnost milované osobě jež cestuje s Vámi.. věříme, že takto si Váš pobyt vychutnáte lépe a budete se vracet domů odpočatí a s úsměvem.

Celý areál je pokrytý rychlým bezplatným WIFI a budete-li potřebovat, na recepci Vám rádi opět bezplatně zapůjčíme tablet na pokoj. 

je rodinný vinársky areál v nádhernom prostredí viníc Lednicko – Valtického areálu v Úvalech u Valtíc. Svojim hosťom ponúkame ubytovanie pre 41 osôb v komfortných 2 – 4lôžkových izbách vybavených WIFI, LDC TV a vlastným sociálnym zariadením so sprchovými kútmi. Poloha nášho penziónu ponúka relax priamo uprostred viníc Južnej Moravy a disponuje rozľahlou záhradou s detským ihriskom a preliezačkami a príjemnou terasou s výhľadom na jazierko plné koi kaprov.

Hlavným bodom areálu je zážitková reštaurácia Mezi vinicemi prepojená labyrintom vinných pivníc a štýlového posedenia v zámockom a vinárskom štýle. Súčasťou podniku je tiež krásna vináreň zásobená vínom z celej južnej Moravy a taktiež dútnikový salónik. Záujemcov je tiež k dispozícii klimatizovaná seminárna miestnosť pre 40 osôb, rovnako ako strážená  miestnosť pre bicykle a parkovisko s kamerovým dohľadom. V blízkom okolí sa nachádza zámok Lednice, zámok Valtice, tenisové kurty, golfové ihrisko Poysdorf a wellness rezorty s vonkajším kúpaním Pasohlávky a Laa an der Thaya.

V našom partnerskom hoteli Besední dům vo Valticiach poskytujeme našim hosťom za zvýhodnené ceny relaxačné a terapeutické masáže, whirlpool a saunu v luxusnom a pokojnom prostredí.
www.hotel-besednidum.sk.

V súčasnej podobe ponúkame hosťom Lednicko – Valtického areálu pravdepodobne najkomplexnejšie služby od ubytovania, cez reštauráciu, vínne pivnice, degustáciu vín, vináreň, dútnikový salónik, vonkajšie kúpanie s detským ihriskom, požičovňou skútrov až po rokovaciu miestnosť.

restauracepokoj

Špecializujeme sa na usporiadanie spoločenských akcií či už firemných alebo svadieb, pričom sme veľmi vďační za priazeň, ktorú nám niektorí hostia prejavujú už niekoľko rokov, napriek tomu, že LVA má značné množstvo zdravej konkurencie. Našou veľkou hodnotou je vynikajúci personál Villa Daniela, ktorý je Vám vždy k dispozícií milým a profesionálnym spôsobom. Zakladáme si na kvalite a rodinnom prístupe, aby práve Vaša návšteva u nás bola, pokiaľ možno, dokonalým zážitkom.

vinné sklepysalonek

V celom areáli penziónu je Vám k dispozícii bezplatná sieť WIFI a v reštaurácii aj stolík s počítačom pre hostí. Parkovanie je bezplatné na našich parkoviskách okolo areálu (celkom cca 25 vozidiel) – všetky miesta sú pod dohľadom kamerového systému.  Rokovacia miestnosť pre 40 osôb je plne klimatizovaná.

Náš personál Vám rád poradí trasy na výlety, zábavu pri nepriaznivom počasí alebo možnosti kam vyraziť za vínom a moravskými špecialitami. Samozrejmosťou je služba hotelovej dopravy zákazníkom, nemusíte sa teda zaoberať s presunom na návštevu nášho partnerského areálu Hotel Besední dům vo Valticiach.
www.hotel-besednidum.sk

Príjemný pobyt v Lednicko – Valtickom areáli Vám praje tím Villa Daniela a veríme, že u nás budete po celý svoj pobyt maximálne spokojní.

Tešíme sa na Vás !

Príjazd k Villa Daniela – Vidiecke sídlo milovníkov vína:

Možnosť 1: Po diaľnici Brno – Bratislava – zjazd Podivín alebo Břeclav do Valtíc – ďalej smer hraničný prechod Úvaly – Schrattenberg

Možnosť 2: Od Mikulova smer Sedlec – Valtice – ďalej smer hraničný prechod Úvaly - Schrattenberg

Hotel Besední dům

Spolupracujeme s hotelem Besední Dům ve Valticích.

© 2019 Villa Daniela | Created by Golden Orange