cz cz

Novinky Odkaz facebook Odkaz Kniha hastů

cz cz

Vážení zákazníci,

zavítali ste na stránky malého moravského vinárstva Ing. Valentová, kde pre Vás už od roku 2007 pripravujeme vynikajúce prívlastkové vína z Valtíc a sme pripravení Vám poskytnúť 100% servis pri riešení prezentácie Vašej spoločnosti formou firemných alebo darčekových vín.

V našom sortimente vín sú obsadené vína biele, ružové a červené, všetky našej vlastnej produkcie a to výhradné prívlastkové.

Označenie fľaše vína logom firmy je možné previesť niekoľkými spôsobmi. Najčastejším spôsobom však zostáva vytvorenie špeciálnej etikety alebo uviazanie visačky s logom firmy. Sme schopní pre Vás zaistiť dodanie a potlač papierových tašiek na víno, v prípade záujmu pripravíme vína aj v darčekových drevených debničkách.

Pri každej objednávke myslíme predovšetkým na spokojnosť klienta a rýchlosť prevedenia. V extrémnom prípade sme schopní dodať Vám víno s Vašou značkou do 7 dní až na miesto určenia! Grafické podklady spracujeme podľa Vašich požiadaviek a samozrejme podľa príslušnej legislatívy.

Firemné víno je možné odčítať od základu dane z príjmu, za predpokladu splnenia nasledujúcich podmienok: - fľaša vína musí byť označená firemným logom – musí sa jednať o tzv. tiché víno (do 15% alkoholu, nešumivé vína) – fľaša vína nesmie presiahnuť hodnotu 500 Kč bez DPH (čiastka je vrátane potlače a ďalších nákladov spojených s dodaním vína).

Základná cena za ktorú sme schopní Vám dodať firemné víno je cca od 159,-/fľaša bez DPH (pri objednávke aspoň 250ks). Kalkuláciu Vám však vždy pripravíme priamo na mieru a podľa Vašich potrieb. Sme schopní uspokojiť Vaše požiadavky od 10ks fliaš až do niekoľko tisíc. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo tel. +420 724 050 545. Radi Vám pomôžeme pri budovaní Vašej značky.

Prečo kúpiť firemné vína priamo z vinárstva Ing. Daniela Valentová?

  1. Poradíme Vám
  2. Ponúkame Vám komplexné riešenie, víno Vám môžeme dodať opatrené etiketou alebo nálepkou s logom, názvom, kontaktom Vašej firmy
  3. Víno Vám môžeme dodať v darčekovom balení opatrené logom, názvom, kontaktom Vašej firmy
  4. K vínu Vám sme schopní dodať aj prepravné obaly a krabice, ktoré víno ochránia behom jeho dopravy k Vášmu obchodnému partnerovi
  5. Víno kupujete za cenu priamo od vinára
  6. Víno Vám dodáme až do Vašej firmy alebo Vášmu zákazníkovi kdekoľvek v celej Českej republike a na Slovensku, či inej zemi EU.
  7. Ponúkame rýchle jednanie, v prípade dodávky vín bez nutnosti riešenia potlače Vašim firemným logom, Vám sme schopní dodať víno do jedného týždňa
  8. Sme flexibilní, snažíme sa vyhovieť aj neštandardným požiadavkám v záujme toho, aby Váš firemný darček bol zaujímavý, originálny a zároveň, aby zdôraznil kvalitu darovaného vína.
  9. Sme platcami DPH

Hotel Besední dům

Spolupracujeme s hotelem Besední Dům ve Valticích.

© 2019 Villa Daniela | Created by Golden Orange