cz cz

Novinky Odkaz facebook Odkaz Kniha hastů

cz cz

Majiteľka Villa Daniela – Ing. Daniela Valentová je uznávanou sommeliérkou a vinárkou. Od svojej promócie na Vysokej škole v Lednici na Morave obor vinárstvo si zakladá na celoživotnom vzdelávaní v oblasti vína. Jej prezentácie vína a degustácie nenechávajú nikoho na pochybách, že vínu rozumie, ale najmä, že práca okolo vína je jej životnou láskou.

Degustácia v našom vinárstve v Úvaloch u Valtíc

Pravidelne organizujeme riadené aj neriadené degustácie vín v našom podniku Villa Daniela ako pre súkromné subjekty tak aj firemnú klientelu. Ak máte záujem o prehliadku pivnice a riadenú degustáciu vína, neváhajte nás kontaktovať. V prípade, že budeme mať voľný termín, Ing. Valentová Vás rada prevedie náukou o ochutnávaní vína a pripraví pre vás prierez vzorky najlepších prívlastkových vín celej Južnej Moravy.

Degustácia u Vás

Radi prídeme k Vám a profesionálnym spôsobom Vás a Vašich hostí na firemnom večierku, svadbe či stretnutí obchodných partnerov prevedieme degustáciou vín ako z Južnej Moravy, tak aj Francúzska, Talianska, Rakúska, Španielska či Chille. Sommeliérka Ing. Valentová Vám rada pripraví degustáciu a kalkuláciu na mieru podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Naše skúsenosti nám totiž hovoria, že nezávislý sommeliér prítomný po celý čas Vašej akcie pozdvihne úroveň o kvalitatívnu triedu vyššie a Vy máte možnosť sa ukázať v dobrom svetle pred svojimi hosťami.

   

Služby pre gastro-prevádzku

Školenie obsluhujúceho personálu

Pre majiteľov reštaurácií a hotelov ponúkame školenie pre obsluhujúci personál v obore sommeliérstvo. Školenie je rýchlym úvodom tohto špecifického oboru a má za úlohu priblížiť praktickú časť – servis vína (tichého, šumivého, dekantáciu) a teoretické vedomosti (klasifikácia vína, výroba vína, degustácie, odporúčanie vín k jednotlivým pokrmom, marketing v podniku, výber vína atď.).

Zostavenie vínneho listu

Hotelom a reštauráciám zostavujeme bezplatne vínny list z vín z celej Južnej Moravy aj štátov EU, zaručujeme Vám pravidelné dodávky vín podľa cenovej hladiny a filozofie Vašej prevádzky, aktualizáciu vínnych listov, stretávanie z vinármi, degustácie u Vás pre Vašich hostí a ďalšie služby..

   

Neváhajte nás kontaktovať pre nezáväznú ponuku, ak máte záujem o niektorú z našich služieb:

 • riadené degustácie v našej pivnici alebo vo Vašich priestoroch
 • odborná pomoc pri výbere vín vhodných pre archiváciu
 • profesionálne poradenstvo pre nákup vína ako investície
 • návrhy Vašich darčekových etikiet
 • školenie personálu reštaurácií, hotelov, vinární na degustácie a prezentácie vín

Ceny sú stanovené individuálne s prihliadnutím k forme spolupráce, k téme a náročnosti služieb alebo školenia.

 

 

  Hotel Besední dům

  Spolupracujeme s hotelem Besední Dům ve Valticích.

  © 2019 Villa Daniela | Created by Golden Orange